Posłowie, którzy ukończyli 65 lat

Romuald Ajchler (1949-01-19) - Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy (Razem, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Wiosna Roberta Biedronia)
Zbigniew Babalski (1953-04-27) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Małgorzata Chmiel (1953-05-01) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Zbigniew Chmielowiec (1954-09-22) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Witold Czarnecki (1953-04-12) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Zofia Czernow (1950-09-30) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Eugeniusz Czykwin (1949-09-12) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Jerzy Hardie-Douglas (1951-02-01) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Joanna Fabisiak (1950-07-07) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Piotr Gliński (1954-04-20) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Rafał Grupiński (1952-09-26) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Riad Haidar (1951-08-01) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Teresa Hałas (1953-04-13) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Czesław Hoc (1954-02-22) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Marek Hok (1953-06-15) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Michał Jach (1951-09-23) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński (1949-06-18) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Mieczysław Kasprzak (1953-03-30) - Klub Parlamentarny Koalicja Polska - Polskie Stronnictwo Ludowe - Kukiz15
Iwona Śledzińska-Katarasińska (1941-01-03) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Leonard Krasulski (1950-11-08) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Maria Kurowska (1954-06-03) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Jan Łopata (1954-08-16) - Klub Parlamentarny Koalicja Polska - Polskie Stronnictwo Ludowe - Kukiz15
Antoni Macierewicz (1948-08-03) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Gabriela Masłowska (1950-06-27) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Janusz Korwin-Mikke (1942-10-27) - Koło Poselskie Konfederacja
Rajmund Miller (1954-07-16) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Aleksander Mrówczyński (1953-12-09) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Danuta Nowicka (1951-07-20) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Mirosława Nykiel (1953-09-23) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Bolesław Piecha (1954-09-19) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Elżbieta Płonka (1951-11-05) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Zbigniew Rau (1955-02-03) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Dariusz Rosati (1946-08-08) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Joanna Senyszyn (1949-02-01) - Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy (Razem, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Wiosna Roberta Biedronia)
Czesław Siekierski (1952-10-08) - Klub Parlamentarny Koalicja Polska - Polskie Stronnictwo Ludowe - Kukiz15
Krystyna Skowrońska (1954-07-22) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Bogusław Sonik (1953-12-03) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Andrzej Sośnierz (1951-05-08) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Henryka Krzywonos-Strycharska (1953-03-27) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Andrzej Szlachta (1947-01-19) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Bożena Borys-Szopa (1954-03-11) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Ewa Szymańska (1952-04-24) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Adam Śnieżek (1951-02-25) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Krzysztof Tchórzewski (1950-05-19) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Ryszard Terlecki (1949-09-02) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Jerzy Wilk (1955-03-15) - Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Piotr Zientarski (1952-04-16) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Tadeusz Zwiefka (1954-12-28) - Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
Stanisław Żuk (1954-10-01) - Klub Parlamentarny Koalicja Polska - Polskie Stronnictwo Ludowe - Kukiz15